YKS, Güney Marmara’da büyüyor

PVC kapı ve pencere üretiminde faaliyet gösteren YKS son yıllarda artan inşaat yatırımlarıyla birlikte Güney Marmara’nın lider üreticileri arasında yerini alıyor.Sektördeki üretici firma sayısının artması ve merdiven altı üretim nedeniyle kalite sorunu yaşayan kullanıcılara İşini doğru ve eksiksiz yapmak anlayışla çözümler üreten firma kalite konusunda sorunsuz bir yaklaşım sergilemektedir.

Aynı zamanda üretim kapasitesini sürekli geliştiren YKS üretim konusunda sektörde iddialı hale gelmiş ve çalışan sayısını artırarak iştihdama katkısını sürdürmektedir.

2013 yılında Türkiye’nin en çok üretim ve satış yapan FIRATPEN bayisi olarak ülke geneli bayiler arasında birinci olmuş ve istikrarlı büyümesini devam ettirmiştir.

Serbest piyasa ekonomilerinde yarışa dayalı olgunlaşmış bir yapı olduğunu vurgulayan firma sahibi Sinan SULU, bunun kendilerini daha üretken olmaya, kaliteli ürünlere ,alternatif çözümlere, sağlıklı bilgiye ve teknolojilere taşıyacağını belirtti.

Sektörün petrol bazlı ürünler kullanması nedeniyle döviz ve petrol fiyatlarındaki dalgalanmalar fiyat istikrarı açısından olumsuz etkilese de pozitif düşünmeye devam ederek işlerimize yatırım yapmaya devam edeceğiz.