Yapı malzemelerinde Saydamtes farkı

Sektöre 30 yıllık tecrübesiyle katkı sunan Saydamtes toptan, perakende satışın yanında restorasyon ve tadilat uygulamalarıyla ön plana çıkıyor.İnşaat malzemesi satışının yanında ev, işyeri, okul gibi alanlarda tadilat ve dekorasyon işlerinin imalat ve uygulamalarını kendi kadrosuyla yapan firma ‘ insanın olduğu her yerde varız ‘ sloganıyla hareket ediyor. Yaşam alanının olduğu her yerde olduklarını ileten Yönetim Kurulu Başkanı Selamettin TÜRK ağırlıklı Bursa ve çevresi olmak üzere Türkiye’nin her yerine ürün sevkiyatı yaptıklarını söyledi.

Yıldırım ve Çalı’daki şubelerinden Sektörün önde gelen markalarının satışını yapan firma, 36 ana grupta yaklaşık 12 bin farklı ürünün stoklarında olduğunu belirterek, siparişe göre çalışmadıkları için tedarik konusunda en hızlı çözümleri ürettiklerini belirtti.

Dekorasyon konusunda işlemlerin tamamını kendi ekibiyle sağlayan firma, müşterinin talebi doğrultusunda projelendirme yaparak, talebi 3 boyutlu hale getirip müşterisinin beğenisine sunuyor. Bu konuda zamanında teslimat yapan firma ayrıca müşterinin ihtiyacına göre farklı önerilerle danışmanlık hizmeti de sağlıyor.