Güvenirliliğin adresi: Meşe İnşaat

Ağırlıklı olarak Yıldırım ilçesinde bine yakın konut inşaa eden Meşe İnşaat projelerine hız kesmeden devam ediyor.

Müşterilerin güvenilirliği konularına önem veren firma, “Kendi yaşam alanlarımızda estetik, rahatlık ve kalite adına ne olmasını istiyorsak yaptığımız inşaatlarda onu kullanıyoruz” diyor.

2005 yılında Bursa’da kurulan, ağırlıklı olarak Yıldırım İlçesi, Erikli, Esenevler, Bağlaraltı, Kaplıkaya bölgelerinde 20’nin üzerinde 1.000 e yakın konut inşaa eden Meşe İnşaat, Mudanya ilçesinde de projeler geliştirerek hinterlant alanlarını genişletmeyi amaçlıyor. Yaşam alanlarında estetik, rahatlık ve kaliteye önem veren Meşe inşaat, yaşam alanının gerektirdiği doğru inşaat tekniklerini, en kaliteli malzeme ile birleştiriyor, tüm yönetmelik ve mevzuatlara uygun olarak inşaat ediyor.
Çevreye duyarlılık konusunda oldukça duyarlı olan Meşe İnşaat, tüm projelerde çevreye ve topluma saygıyı ön planda tutuyor. Her türlü aktivitenin çevre üzerindeki etkilerini maksimum şekilde gözlemleyen firma, oluşabilecek negatif etkileri minimize etmek için gerekli önlemleri alıyor.

Projeler hız kesmeden devam ediyor

Güvenmek ve güvenilir olmak konularına dikkat çeken Meşe İnşaat, projelerini belirledikleri zamanda tamamlamak ve teslim etmeye özen gösteriyor. Firmanın bu doğrultuda oluşturduğu projelerinden biri ise 23. Etap Bağlaraltı projesi. 2016’nın Mayıs ayında yapımına başlanılan 23. Etap Bağlaraltı projesinde bulunan daireler, 3+1 konut sisteminde ve 138 Metrekare olarak tasarlandı. Aynı zamanda daireler kombili ısıtma sistemine sahip olacak. Meşe İnşaat bünyesinde olan birçok proje gibi bu projede de müşterilerine kolaylık sağlayacak olan açık otopark bulunacak. Satışları devam eden 23. Etap Bağlaraltı projesinin bitiş tarihi ise 2017’nin Eylül ayı olarak belirlendi.

Meşe İnşaatın bünyesinde 23. Etap Bağlaraltı projesinin yanı sıra 20. Etap Fidyekızık, 22. Etap 75. yıl mah. projeleri de yer alıyor.