Çelebiler İnşaat: ‘Doğa ve deniz sizi bekliyor’

Yılların tecrübesiyle güvenilir, yenilikçi konutlar inşa eden Çelebiler İnşaat, hayallerinizdeki yaşam alanını sizlere Nirvana Park Evleri ile sunuyor.

Emlak sektörünün deneyimli ve güvenilir isimleri tarafından kurulan Çelebiler İnşaat, Bursa’da İnşaat sektörünün en köklü firmaları arasında yer alıyor. Hayata geçirdiği tüm projelerde kaliteli, sosyal ve nitelikli yaşam alanları sunmayı hedefleyen Çelebiler İnşaat, yoğun ilgiyle karşılanan projelerinin yanı sıra gelecek dönemde hayata geçirmeyi planladığı yeni projeler için de tüm çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Kalite ilkesiyle projelerini yoğun araştırma ve talep analizi çalışmaları sonucunda hayata geçiren Çelebiler İnşaat, kaliteli projeleri sektördeki en uygun fiyatlarla satışa sunmaktadır. Sektörde güvenliğin üst seviyede, kalitenin tartışılmaz olduğu eserler inşa eden Çelebiler İnşaat, bu yapılar içerisinde yaşayanların can ve mallarına zarar gelmemesini sağlamak ve yine her insanın hak ettiği kalite ve konforu bu güvenilirlikle bütünleştirmektedir.

Bursa’ya ve özellikle Mudanya’ya değer katan nitelikli yaşam alanları inşa eden Çelebiler İnşaat, hayallerinizdeki yaşam alanını Nirvana Park Evleri ile inşa ederek kaliteyi ve yenilikçiliği hedeflemektedir. Doğa, konfor, güvenlik ve yaşam keyfini sosyal alanlarla sunan Nirvana Park Evleri, Mudanya’nın en gösterişli semti olan Halitpaşa’da, hem deniz manzarası hem doğa ile iç içe bütünleşen bir projedir. Çocuk oyun alanları, yürüyüş parkurları, dinlenme alanları & kamelya ve 185 m² yüzme havuzu ile ferah yaşam alanları sunan Nirvana Park Evleri, farklı ihtiyaçlara göre 3+1 normal daire, 5+1 dubleks daire, 4+1 bahçe dubleksi seçeneklerini bir arada bulundurmaktadır. Gerek avantaj sağlayan yerleşim kurgusu, gerekse mimari yaklaşımı ile Nirvana Park Evleri, sizlere yeni bir yaşam anlayışı ve bakış açısı sunuyor. Akıllı ev teknolojilerine uygun alt yapı ile hazırlanmış proje, 3 ayrı konut tipi seçeneğiyle müşterilerini bekliyor. Yılların verdiği deneyim ile kaliteli projeler üreten Çelebiler İnşaat, müşterilerine en iyi hizmeti sunmanın yanı sıra, nitelikli konut projeleri ve yaşam alanları geliştirerek sektörde güvenilirliği, özgünlüğü ve yenilikçiliği temsil etmeyi hedefliyor.