BTG İnşaat; 12. yılına yeni projesi Beşevler Trio Live ile giriyor

BTG İnşaat “Yaşam Alışkanlıklarınızı Değiştirin” sloganıyla yola çıktığı projesinde, farklı ve özel bir çalışma ile hayatınıza değer katmaya devam ediyor.Beşevler Trio Live projesinde 2+1, 3+1, 4+1 daire seçeneklerinin yanı sıra, 3+1 ara ve köşe dubleks ile 4+2 dubleksler de yer alıyor. Böylece farklı metrekare alanları, yeni bir ev almak isteyenlerin tercihine sunuluyor. 5.586 m2’lik toplan alanda, 3.500 m2 sosyal alan ile “Yaşam Alışkanlıklarınızı Değiştirin” sloganı hayata geçirilmiş oluyor.

AKILLI EV SİSTEMİ HAYATI KOLAYLAŞTIRACAK

Beşevler Trio Live projesinde gerçek anlamda “Akıllı Ev Sistemi” kullanılıyor. Cep telefonu ve tablet uygulaması ile evlerin güvenliğini uzaktan sağlamak mümkün. Elektrik ve su tesisatı tek dokunuşla kapanabiliyor. BTG İnşaat bu sistem sayesinde, ’’Ütüyü prizde mi bıraktım, ocakta çaydanlık mı unuttum? ‘’gibi soruları için endişelenmenizi de engelliyor.

TASARRUF KONUSUNDA YENİLİKLER SUNACAK

Beşevler Trio Live sadece akıllı ev otomasyonu ile değil, gerek led ışıklandırma sistemleri, gerek enerji tasarrufu sağlayan dış cephe ve ısıcam düzenlemeleri sayesinde yenilikçi yaklaşımları ile de dikkat çekiyor.

SOSYAL ALANLARIYLA HERKESE HİTAP EDECEK

Kapalı otopark, üstü açılır-kapanır; yaz – kış kullanabileceğiniz yüzme havuzu, sosyal tesis binası, çocuk parkları, spor salonu, yürüyüş yolları ve saunası ile sosyal hayatınızı renklendirecek alanlar, Beşevler Trio Live’da standart olarak sunuluyor. BTG İnşaat daire sahiplerine; mutfak dolapları, yer seramikleri, banyo seramikleri, banyo dolapları ve parke seçenekleri sunarak evlerini kendi zevklerine göre tasarlama imkanı veriyor.

PROJE 2018’DE TESLİM EDİLECEK

Daire büyüklüklerinin 120 m2 ile 450 m2 arasında değiştiği Beşevler Trio Live projesinde, daire teslimlerinin 2018 Haziran döneminde yapılması planlanıyor. Lansmana özel fiyat avantajlarıyla satışına başlanan Beşevler Trio Live’daki daireler, yaşam alışkanlıklarını değiştirmek isteyen yeni sahiplerini bekliyor.