Emiroğulları: Başarının anahtarı, kalitedir

Hızla gelişen inşaat sektöründe rekabet de yoğun şekilde yaşanmakta. 1992 yılından beri inşaat sektöründe tecrübe kazanan Emiroğulları İnşaat, zamanla hem tedarikçi firma olarak güven inşa ederken hem de yapı müteahhitliği alanında faaliyetlerine başlamıştır. Günümüzde uzmanlaşmanın ve kurumsallaşmanın önemini yok saymayan Emiroğulları İnşaat, tek bir alanda  başarılı şekilde hizmet vermek adına 2011 yılından itibaren faaliyet alanını sadece yapı müteahhitliği olarak belirlemiştir. Kısa sürede Bursa’nın çeşitli noktalarında konut projelerini yükselten Emiroğulları İnşaat 2017 sonunda teslimatını gerçekleştirecek yeni projelerini Mudanya’da inşa etmeye devam ediyor.

Beklentilerin zamanla değişmesini göz önünde bulunduran Emiroğulları İnşaat projelerinde 1+1den 6+1e kadar daire tipinin yanı sıra geniş alternatiflerin olduğu ortak alanları da hayata geçirerek daire sahiplerine sadece konut değil yaşam alanı da sunuyor. 24 yıllık tecrübeyle ilerleyen firma, kalitenin her alanda ve her süreçte bulunmasının önemini vurguluyor. Bu sebeple satış öncesi ve sonrasının profesyonellikle sürdürülmesi gerektiğini bilen Emiroğulları İnşaat sistemli işleyişinin göstergesi olarak Türk Standartları Enstitüsü’ne başvurmuş ve başarılı şekilde bunu sonuçlandırmıştır.

Bursa’da “ilk satış ofisini kuran” firma özelliğini elinde bulunduran Emiroğulları İnşaat “TSE  EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistem Belgesi’ne sahip olan ilk inşaat firması” olarak da kalitesini tescillemiştir. Gelişime açık bir yapısı olan firma hizmetlerini bu kalite bilinciyle vermeye devam etmektedir.